Bana Ulaşın

Ressam, Melek Toprak

Portre, insanların yüz ifadesinin betimlenmesi ile oluşturulan sanat eseridir. Ben Melek Toprak olarak cizkara.com gerçekçi ve detaylı karakalem portre çizimleri tasarlayarak müşterilerime hizmet veriyorum.

Karakalem portre çalışmalarım gerçekçi bir görünüme sahiptir. Detaylı ve ince işçilik ile çalıştığım eserlerim oldukça göz alıcıdır. %100 el emeğidir, ayrıca birleştirme çizimler de yapmaktayım. Ayrı ayrı fotoğrafları birleştirerek tek bir kare de daha anlamlı bir hale getirerek çizmekteyim.

Sipariş vermek oldukça kolaydır, sadece WhatsApp üzerinden iletişime geçerek, yakından ve net olan fotoğraflarınızı yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin tamamlanması için gerekli bilgileri vereceğim ve tasarımlarınızı göstererek onayınızı aldıktan sonra çalışmalarıma devam edeceğim.

Siparişleriniz için beğenme garantisi sunmaktayım. Eğer tasarımlarınızdan memnun kalmazsanız, gerekli düzenlemeleri yapacağım. Sipariş tamamlandıktan sonra çizimler üzerinde bir defa revizyon hakkı sunmaktayım müşteri memnuniyeti benim için oldukça önemlidir.

Tüm siparişlerinizi PTT kargo ile ücretsiz olarak sizlere ulaştırmaktayım.

Özenle ve memnuniyetle kişiye özel çizimler yapıyorum. Sizde sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, cizkara.com ziyaret ederek karakalem portre çizim siparişi verebilirsiniz.

Tüm müşterilerime teşekkür ederim.

Sevgilerimle…

Mail

cizzkaraa@gmail.com

Lokasyon

Ankara, Türkiye